Všetko pre Vašu stavbu

Zaoberáme sa hlavne zhotovovaním a rekonštrukciou striech, a to hlavne stavbou a montážou všetkých druhov krovov a väzníkov ako aj atypických, zložitých a priznaných striech.

Spoločnosť soter-dach , s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už niekoľko rokov a počas tohto obdobia sa stala zrelou spoločnosťou so stabilnou pozíciou, ktorú si udržiava aj v náročnom konkurenčnom prostredí. Stali sme sa spoľahlivým partnerom, ktorý na vysokej profesionálnej úrovni plní požiadavky aj tých najnáročnejších investorov.

Našou vizitkou sú spokojní investori a vysoké počty kvalitne zrealizovaných a zrekonštruovaných diel. Tieto v prevažnej miere zabezpečujeme vlastnými personálnymi kapacitami, bez nutnosti použitia subdodávateľských prác, čím vieme skutočne zaručiť ich vysokú kvalitu. Sme držiteľmi niekoľkých platných vysoko odborných certifikátov a osvedčení, navyše naše technické, materiálne a personálne zázemie spĺňa najprísnejšie kritéria. Spokojnosť našich klientov, dobré meno spoločnosti, ako aj vzrastajúca prosperita sú dôkazom toho, že to čo robíme, robíme naozaj dobre.

Zakladáme si na dôvere, korektných vzťahoch a v neposlednom rade na spokojnosti nášho zákazníka. Kvalita práce je pre nás prvoradá.

Kvalita práce je pre nás prvoradá