Všetko pre Vašu stavbu

Spoločnosť soter-dach , s.r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už niekoľko rokov a počas tohto obdobia sa stala zrelou spoločnosťou so stabilnou pozíciou, ktorú si udržiava aj v náročnom konkurenčnom prostredí. Stali sme sa spoľahlivým partnerom, ktorý na vysokej profesionálnej úrovni plní požiadavky aj tých najnáročnejších investorov.

Našou vizitkou sú spokojní investori a vysoké počty kvalitne zrealizovaných a zrekonštruovaných diel. Tieto v prevažnej miere zabezpečujeme vlastnými personálnymi kapacitami, bez nutnosti použitia subdodávateľských prác, čím vieme skutočne zaručiť ich vysokú kvalitu. Sme držiteľmi niekoľkých platných vysoko odborných certifikátov a osvedčení, navyše naše technické, materiálne a personálne zázemie spĺňa najprísnejšie kritéria. Spokojnosť našich klientov, dobré meno spoločnosti, ako aj vzrastajúca prosperita sú dôkazom toho, že to čo robíme, robíme naozaj dobre.

Strechárske práce

Zaoberáme sa stavbou a rekonštrukciou všetkých tipov striech od zámeru cez projekt až po realizáciu.

Klampiarska výroba a práce

Vyrábame klampiarske prvky ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej stavby a hlavne striech ako sú napríklad záveterne lišty, olemovanie komína, odkvapové lemovania, úžlabia, atyki a mnoho ďalších prvkov ktoré sa vyrábajú na mieru. Klampiarske prace sú dôležité pri zhotovení  striech a to hlavne pri realizácií falcovaných krytín ale taktiež pri profilovaných krytinách a montáži klampiarských prvkov.

Tesárske práce

V ponuke tesárskych prác pre Vás vyhotovíme drevené konštrukcie, drevostavby, krovy či drevofasádne obklady. Zhotovenie tradičných viazaných krovov , drevených stropov , priznané , atipycké  konštrukcie striech , výroba altánkov,  pergol, výroba väzníkov , montáž priehradkových väzníkov. 

Stavebné práce

Stavba rodinných domov , rekonštrukcie starších domov aj pamiatkovo chránených , občianskej vybavenosti a administratívnych budov. Obnova bytových domov.

Kvalita práce je pre nás prvoradá